RK73G2ATTD3573C
MFR.Part #
RK73G2ATTD3573C
JLCPCB Part #
C6388789
Description
-55℃~+155℃ 125mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS