RT0805WRD07124KL
MFR.Part #
RT0805WRD07124KL
JLCPCB Part #
C1711822
Description
-55℃~+155℃ 124kΩ 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS