RK73H1JRTTD4421D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD4421D
JLCPCB Part #
C2598724
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS