RK73B2BTTD133G
MFR.Part #
RK73B2BTTD133G
JLCPCB Part #
C5850942
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS