RN732ATTD1071C50
MFR.Part #
RN732ATTD1071C50
JLCPCB Part #
C4168378
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS