RN73H1JTTD44R8F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD44R8F25
JLCPCB Part #
C4284073
Description
100mW 44.8Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS