RK73H2BRTTD5361D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD5361D
JLCPCB Part #
C5725951
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.36kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS