RN73H2ETTD3000D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD3000D100
JLCPCB Part #
C4268152
Description
-55℃~+155℃ 250mW 300Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS