SG73S2E1RTTD9533F
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD9533F
JLCPCB Part #
C5753223
Description
-55℃~+155℃ 1W 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS