RN731JTTD9201B10
MFR.Part #
RN731JTTD9201B10
JLCPCB Part #
C4264605
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS