RN731JTTD65R7B25
MFR.Part #
RN731JTTD65R7B25
JLCPCB Part #
C3985994
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 65.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS