RN73H1ETTP7502B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1ETTP7502B50
JLCPCB Part #
C3914733
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS