RN73H2ETTD27R4F100
MFR.Part #
RN73H2ETTD27R4F100
JLCPCB Part #
C4150855
Description
-55℃~+155℃ 250mW 27.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS