RN731JTTD59R7F100
MFR.Part #
RN731JTTD59R7F100
JLCPCB Part #
C7057304
Description
-55℃~+155℃ 59.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS