RN73R1JTTD59R7F100
MFR.Part #
RN73R1JTTD59R7F100
JLCPCB Part #
C2499556
Description
-55℃~+155℃ 100mW 59.7Ω 75V Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS