RN73H1JTTD30R9F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD30R9F25
JLCPCB Part #
C4000693
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS