RN731JTTD59R7D100
MFR.Part #
RN731JTTD59R7D100
JLCPCB Part #
C4348711
Description
-55℃~+155℃ 59.7Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS