RN73H2BTTD2941F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD2941F10
JLCPCB Part #
C2558990
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS