RN731JTTD5601F100
MFR.Part #
RN731JTTD5601F100
JLCPCB Part #
C4139723
Description
-55℃~+155℃ 5.6kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS