RN731JTTD5101F100
MFR.Part #
RN731JTTD5101F100
JLCPCB Part #
C4178319
Description
-55℃~+155℃ 5.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS