RN731JTTD5602F100
MFR.Part #
RN731JTTD5602F100
JLCPCB Part #
C3969970
Description
-55℃~+155℃ 56kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS