HV732ARTTD1134F
MFR.Part #
HV732ARTTD1134F
JLCPCB Part #
C6209701
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS