RN731JTTD5050C10
MFR.Part #
RN731JTTD5050C10
JLCPCB Part #
C3943440
Description
-55℃~+155℃ 505Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS