RN73H2BTTD68R0B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD68R0B25
JLCPCB Part #
C2559511
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS