RN731JTTD2050C10
MFR.Part #
RN731JTTD2050C10
JLCPCB Part #
C3941875
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS