ERJ-PA3D5902V
MFR.Part #
ERJ-PA3D5902V
JLCPCB Part #
C3920965
Description
-55℃~+155℃ 250mW 59kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS