RN731JTTD1050C10
MFR.Part #
RN731JTTD1050C10
JLCPCB Part #
C3938452
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS