RN731JTTD38R8D25
MFR.Part #
RN731JTTD38R8D25
JLCPCB Part #
C3950510
Description
-55℃~+155℃ 38.8Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS