RN73R2ETTD2322D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2322D100
JLCPCB Part #
C2607030
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS