RK73G1JTTD9091F
MFR.Part #
RK73G1JTTD9091F
JLCPCB Part #
C2580585
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS