RN731JTTD38R8F25
MFR.Part #
RN731JTTD38R8F25
JLCPCB Part #
C4312099
Description
-55℃~+155℃ 38.8Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS