RN731JTTD2582C10
MFR.Part #
RN731JTTD2582C10
JLCPCB Part #
C4068905
Description
-55℃~+155℃ 25.8kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS