RK73G1ETTP42R2F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73G1ETTP42R2F
JLCPCB Part #
C2577811
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS