SG73P2E1RTTD4643F
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD4643F
JLCPCB Part #
C6221955
Description
-55℃~+155℃ 1W 464kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS