RN73H1JTTD2582C10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2582C10
JLCPCB Part #
C4004907
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.8kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS