RN73H2ETTD6800A10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6800A10
JLCPCB Part #
C4100259
Description
-55℃~+155℃ 250mW 680Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS