RN731JTTD1641B50
MFR.Part #
RN731JTTD1641B50
JLCPCB Part #
C4062021
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS