RK73G1ETTP1004F
MFR.Part #
RK73G1ETTP1004F
JLCPCB Part #
C516088
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS