RN73H1JTTD1641B50
MFR.Part #
RN73H1JTTD1641B50
JLCPCB Part #
C4162530
Description
-55℃~+155℃ 1.64kΩ 100mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS