SG73P2ETTD1R00F
MFR.Part #
SG73P2ETTD1R00F
JLCPCB Part #
C4224353
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS