RN731JTTD1370C10
MFR.Part #
RN731JTTD1370C10
JLCPCB Part #
C4268324
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS