RN731JTTD1370D10
MFR.Part #
RN731JTTD1370D10
JLCPCB Part #
C7057213
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS