RN731JTTD1370B10
MFR.Part #
RN731JTTD1370B10
JLCPCB Part #
C3917173
Description
-55℃~+155℃ 137Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS