RN732BTTD27R1D50
MFR.Part #
RN732BTTD27R1D50
JLCPCB Part #
C4294166
Description
-55℃~+155℃ 125mW 27.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS