RK73G1ETTP4703F
MFR.Part #
RK73G1ETTP4703F
JLCPCB Part #
C2579125
Description
-55℃~+155℃ 100mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS