RN731JTTD10R4F100
MFR.Part #
RN731JTTD10R4F100
JLCPCB Part #
C4168617
Description
-55℃~+155℃ 10.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS