TLRH3APTTE68L0F
MFR.Part #
TLRH3APTTE68L0F
JLCPCB Part #
C4136274
Description
-65℃~+170℃ 4W 68mΩ ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS