RN732BTTD66R5B50
MFR.Part #
RN732BTTD66R5B50
JLCPCB Part #
C7348305
Description
-55℃~+155℃ 125mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS