RN73H1JTTD3920F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD3920F25
JLCPCB Part #
C4317847
Description
100mW 392Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS