RN731JTTD10R1D25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN731JTTD10R1D25
JLCPCB Part #
C3947500
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS